פילאטיס Online

בואי להתחזק, לנוע ולנשום בזמן שהוא רק עבור עצמך.
שיעורי פילאטיס אונליין בכל זמן ומכל מקום

טעימה קצרה מהשיעורים

בטן חזקה

שיעור קצר ודינאמי ששם את הפוקוס על חיזוק שרירי הליבה והבטן

פילאטיס לרגליים חזקות

שיעור שמתמקד בחיזוק פלג גוף תחתון- רגליים, ירכיים וישבן. תרגול דינאמי שיעלה מעט את הדופק ויכניס הרבה אנרגיה

פילאטיס עם משקולות

רצף זורם ומחזק שעובר בין תרגילים שונים בשילוב עם זוג משקולות

מה הלקוחות אומרות

טל לוי
קרא עוד
״עמית מורה מדהימה. השיעורים מגוונים וזורמים, נותנת תשומת לב אישית לכל אחת ואחד. ממליצה בחום."
נעם הררי
קרא עוד
״עמית מעבירה שיעורי פילאטיס נהדרים. היא מקצועית, נבונה, יש לה אנרגיה טובה והשיעורים שלה זורמים ונעימים. עשיתי פילאטיס בהרבה מסגרות ומכולן זו המועדפת עלי. השיעורי זום עובדים כל כך טוב שאין לי כוונה לחזור לסטודיו- זה יעיל, חוסך לי זמן ומספק לי פחות תירוצים "לא להספיק לשיעור". עמית רואה הכל, אני מרגישה כאילו היא איתי ואני מסיימת את השיעורים בהרגשה נהדרת." נעם הררי
ליבי וולף
קרא עוד
עמית היא מורה מופלאה. היא נכנסת לעומק הדברים, יודעת לפרק רצפים לגורמים, להתעכב ולדייק בדיוק את מה שצריך. אים שיעור זהה לאחר, תמיד זורם וסוחף כך שאני בכלל לא שמה לב לזמן. בזכות עמית אני מצליחה להתמיד גם כשהחיים מצפים ומלאים, תמיד שמחה שלקחתי את הזמן הזה לעצמי.
ימית דוידי
קרא עוד
עבורי כל אימון הוא חוויה ואתגר תמידי. האימונים עם עמית בשבילי הם טיפול, טיפול בגוף ובנפש. אני מתאמנת עם עמית כבר שנים ומרגישה את השינוי בגופי ובאיכות חיי. כמובן שאני לא מוותרת על אף אימון שבו אני מקבלת התייחסות אישית והקפדה על כל תנועה בגוף שתהיה נכונה והכל בדרך כ"כ אינטליגנטית ואלגנטית כמו שרק עמית יודעת פשוט מתנה!
שי בן דור
קרא עוד
רק לפרוש מזרן ולאפשר לקסם של עמית להגיע עד אלייך. פילאטיס עם עמית זו אהבה בלתי נגמרת במיוחד בשל התרגול המאתגר, ההדרכה המדויקת וההובלה הסבלנית. זו ההחלטה הכי טובה שיכולתי להעניק לגופי ונפשי.
דגנית חובב
קרא עוד
בזכות עמית אני מצליחה להתמיד לראשונה בחיי בהתעמלות מסוג כלשהו. במקצועיות אמיתית, בחן רוב ובנעימות גדולה עמית גורמת לי פעמיים בשבוע להעניק לגוף שלי שעה של עונג. לא תמיד קל לי אבל מפעם לפעם מרגישה איך אני מתחזקת. מודה מאוד על הפגישה בינינו.
יהונתן כהן
קרא עוד
מורה מדהימה, שינתה לי את החיים.
הקודם
הבא

רוצה לראות לייב?

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון ולהירשם לשיעור היכרות